Rodinný vícegenerační dům v Otmarově u Brna

Přízemí - kuchyně

Obrázek 1 z 18

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný vícegenerační dům v Otmarově u Brna. Dům se nachází ve středu obce a je napojen na všechny sítě (voda, elektřina, plyn, kanalizace).


Samostatně stojící dům nabízí dvě oddělené bytové jednotky se samostatnými vstupy,  3+1 a 3+ kk,  s možností realizace podkrovního bytu o velikosti 3+1 (příprava rozvodu vody, odpadů a topení) . Před domem lze zaparkovat až 6 osobních aut na upravené ploše v uzavřeném areálu se dvěma příjezdovými bránami. Další prostory před domem jsou zatravněné a osázené. Oddělená brankou a plotem je za domem odpočinková zahrada s posezením se dvěma krytými terasami, každá z jiné strany domu nabízí každé bytové jednotce svoje soukromí.


Pozemek je obdélníkového tvaru s výměrou 746 m2 z toho zastavěná plocha domu činí 135m2 a s užitnou plochou 260 m2. Dům byl kolaudován v roce 2008 a splňuje veškeré požadavky příjemného standardu bydlení.


V 1.NP – přízemí je byt. jednotka o velikosti 3+1 s příslušenstvím – spíž, technická místnost. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC . Z kuchyně je vstup na venkovní zastřešené posezení s přístupem do zahrady.


V 2.NP se nachází bytová jednotka o velikosti 3+ kk s balkonem a velkou šatnou, spíží,   koupelna vybavena vanou, samostatné WC. V obývacím pokoji jsou k dispozicí funkční krbová kamna, která jsou využívána příležitostně k příjemné atmosféře posezení u ohně.

Dům je zateplen, přízemí domu obloženo obkladem z kamene z přírodní žuly do výšky 2m, vytápění kondenzačním kotlem na plyn, u kotle je připravena přípojka na bezproblémové připojení dalšího topného zdroje (tepelné čerpadlo, vytápění peletami). Ohřev vody elektrickými bojlery, pro každé patro zvlášť.

Dům je ideální pro dvě rodiny nebo jako investiční příležitost, například umístění firmy nebo na pronájem. Dopravní dostupnost ID autobus, dobré napojení na dálnici D2 do Brna.

V obci Otmarov je otevřena prodejna Večerka (denně od 8:00-20.00 hod. i o víkendech a svátcích).

Obec Otmarov leží v okrese Brno-venkov pouhých 14 kilometrů od středu města Brna a nabízí tak pohodlné bydlení v přírodě ale zároveň i blízko města.


V případně zájmu je možné od majitele koupit i další navazující oplocený pozemek s přístupovou cestou z druhé strany pozemku, vhodný na investici.